Mesaj Gönder!
Şimdi Arayın!
simple website templates

Çatı Aktarma

Profesyonel Çatı Aktarma Nasıl Yapılır?

Evlerin en önemli dış cephe noktalarından biri olan çatılarda zaman içinde çeşitli sebeplerle yaşanabilecek olumsuzluklar karşısında çatının bozulması kişileri kendi başlarına bunun tamirini yapmaya yöneltebiliyor. Oysa bu noktada doğru bir onarım işlemi için mutlaka profesyonel bir ekipten destek alarak doğru malzemelerle doğru şekilde çatı onarım işleminin yapıldığından emin olmak gerekiyor. Olumsuz hava şartları veya çatı üzerinde gezinilmesi sonucunda yaşanabilecek bozulmalar karşısında gerçekleştirilen tüm çatı elemanlarının ve çatı döşemesinin düzeltilmesi işlemine çatı aktarma adını vererek bu hizmeti sizlere sunuyoruz. Çatının tekrar eski işlevselliğine kavuşmasını sağlayacak olan bu işlemde çatının farklı bölümlerinde onarımlar gerçekleştiriyoruz.

Çatı Aktarmada Neler Yapılır?

Çatı aktarma hizmetlerini yıllardır vermekte olan firmamız gelişen teknoloji ve malzeme kalitesine de uygun şekilde hizmetlerinin kalitesini artırarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bizler çatı aktarma çalışmalarımızda çatılar için gerekli olan tüm tamir ve onarım süreçlerini kusursuz bir şekilde yerine getirerek sizlere sunmaya devam ediyoruz. Çatıyı örten ana parça olan çatı kiremitlerinin kontrol edilip eğer kırık ya da kullanılmayacak hale gelmiş kiremitler varsa bunların değiştirilmesi ile başlayan süreçte su yalıtım örtüsünü kontrol ederek çatı aktarmaya devam ediyoruz. Çatının güçlü kalabilmesi için en önemli elemanlar olan çatı taşıyıcılarının güçlendirilmesini sağlayıp eğer çatıda gizli dere bulunuyorsa havuzlama tekniğinden yararlanarak bu bölümde yağış sularının içeriye girmesini önleyecek önlemleri de alıyoruz.

Çatı Aktarma Profesyonellere Bırakılmalıdır!

Çatılarda yaşanan bozulmalar sonrasında gerçekleştirilen çatı aktarma işlemi doğru yapılmadığı takdirde aynı sorunların tekrar ortaya çıkmasına sebep olabilecek sorunları da beraberinde getirmektedir. Bizler Efe Çatı olarak bu noktada çatı aktarmalarında mutlaka profesyonel bir ekipten destek alınması gerektiğini dile getiriyoruz. Özellikle kiremitlerin tek tek kontrollerinin yapıldığı sırada kiremitlerin üzerinde gezinme aşamasında sahip olunması gereken dikkat ve özen için bu işin mutlaka profesyonel olarak çalışan ekipler tarafından yapılması da gerekiyor. Buna ek olarak bizler yıllardır bu sektör içinde faaliyet gösteren bir firma olmanın verdiği avantajlar sayesinde çatıların özelliğine ve malzemeye bağlı olarak sizlere çok uygun fiyatlarla hizmet olanağı da sunuyoruz.


Adres

Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi Tekstilkent Çarşı Blok No: 10 U 205 Esenler / İSTANBUL

İletişim

Email: [email protected]
Telefon: +90 532 342 69 58
Telefon: +90 212 890 07 67