Mesaj Gönder!
Şimdi Arayın!
web templates free download

Çatı Yapımı

Yapılar İçin Profesyonel Çatı Yapımı

Yapılarda dış etkenlerden korunmak için oldukça önemli olan çatılar kaliteli malzemelerin kullanımı ve başarılı işçilik ile bu işlevi uzun süre sorunsuz olarak sergileyebilmektedir. Farklı yapılar için birbirinden farklı çatı sistemlerinin uygulanması mümkündür. Evler ve işyerleri ile üretim alanları ve farklı amaçlı yapılar için değişik yapı sistemleri tercih edilebilir. Çatılarda bu sistemlere uygun şekilde inşa edilmektedir. Yapılarda çatı yapımı kullanılan malzemelerin farklılaşması ve kullanım alanları ile istenilen yalıtım performansı açısından birbirinden ayrılmaktadır. Bu alanda en profesyonel hizmeti sunan firmamız tüm çatı sistemlerinin yapılmasında en başarılı ve profesyonel hizmetleri sizlere sunabilmektedir.

Konutlar İçin En Başarılı Çatı Yapımı

En fazla önem verilen yapılardan birisi olan konutlar çatı konusunda yalıtım performansının en yüksek olması gereken yapılardan birisidir. Konutlar içerisinde hanelerin bulunduğu ve yaşam alanlarının oluşturulduğu yapılardır. Bu yapılarda özellikle dış etkilerin en başarılı şekilde önlenmesi istenmektedir. Firmamız çatı yapımı konusunda en kaliteli malzemelerin kullanımı ile deneyimli ekibimizin profesyonel işçiliği ile sizlere hizmet sunmaktadır. Yıllardır çatı alanında çalışmalar yapan firmamız birçok farklı yapı türü için değişik çatı sistemlerinin kurulumunu yapmıştır. Konutlar ve evler için de en başarılı şekilde istenilen çatı sistemlerinin kurulumunu sağlamaktadır. Sorunsuz ve uzun süreli kullanımın sağlanacağı çatılar için firmamızdan profesyonel hizmetler alabilirsiniz.

En Başarılı Çatı Yapım Sistemleri

Çatı alanında uzman olan firmamız sizlere birçok farklı yapı türü için çatı sistemlerinin inşa edilmesinde profesyonel şekilde hizmet sunmaktadır. Yapılar için ahşap çatı sistemi ile kiremit çatı sistemleri çok tercih edilmektedir. Bunların yanında çelik çatı sistemleri de birçok alanda kullanılmaktadır. Tüm bu çatı sistemlerinde sizlere en başarılı çatı yapımı işlemlerini firmamız sunmaktadır. Bunlar yanında onduline, shingle ve sandviç çatı sistemleri de birçok yapı için tercih edilebilmektedir. Tüm bu çatı sistemleri ile teras çatı sisteminin en başarılı şekilde uygulanması firmamızın deneyimli ekibi ile sağlanmaktadır. Profesyonel bir çalışma ve kaliteli malzemelerin kullanımı ile sizlere en başarılı çatı sistemlerinin kurulumu ve inşaatı konusunda hizmetler sunmaktayız.


Adres

Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi Tekstilkent Çarşı Blok No: 10 U 205 Esenler / İSTANBUL

İletişim

Email: [email protected]
Telefon: +90 532 342 69 58
Telefon: +90 212 890 07 67