Mesaj Gönder!
Şimdi Arayın!

Hakkımızda

Hakkımızda

Efe İnşaat ve Nakliyat’ın bir uzantısı olarak faaliyet göstermekte olan Efe Çatı çalışmalarımızda siz müşterilerimizin çatılarıyla ilgili her konuda destek vermeye devam ediyoruz. Çatılarınızda karşılaşabileceğiniz her soruna karşı sahip olduğu tecrübeyle müdahalede bulunan firmamızdan hizmet almak isteyen sizler için hakkımızda bilgi alabileceğiniz tüm detayları da açık bir şekilde sizlere paylaşıyoruz. Tamamen profesyonel bir şekilde teknolojinin sunduğu imkanlarla çatı hizmetlerini sunmakta olan firmamız tüm bu çalışmalarında kullandığı kaliteli ve dayanıklı malzemeler sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutan bir firma olmaya devam ediyor. Yüksek kalite standartları ile tasarlanmış olan ürünlerin otomatik üretim süreçlerinden çıkması sayesinde çatı hizmetlerimizde de belirli standartlara sahip çalışmaları sizlere sunabiliyoruz.

Çatıdan Beklentilerinizi Tek Bir Firmada Karşılayın!

Evlerin dış cephelerinin üst kısmını örten çatılar sadece estetik sebeplerden dolayı değil aynı zamanda evlerin iç bölümlerinin hayat standartları daha yüksek bir noktaya gelebilmesi için oldukça önemli olmaktadır. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren bir firma olarak bunun bilincinde ortaya koyduğumuz çalışmalarda çatıları bir bütün olarak değerlendirerek çatının binayla uyumu, çatıdaki farklı malzemelerin ve ara parçaların birbirleriyle uyumları gibi noktalara dikkat ederek son aşamada çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Faaliyetlerimizle ilgili hakkımızda bilgi almak isteyen siz değerli müşterilerimiz için çatılarınızın su sızdırmazlık, modüler kilitleme sistemi, sağlamlık, hızlı bir şekilde montaj yapılabilme ve kolay bakım avantajlarını da sunarak sizlerin karşısına çıkıyoruz.

Çatı Sektörünün Önde Gelen Markalarını Tercih Ediyoruz!

Efe Çatı olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetin kalite standartlarının son derece yüksek olmasını sağlamak için hem ortaya koyduğumuz faaliyetlerde personelimizin yıllardır bu alanda hizmet veren kişiler olmasını sağlamakta hem de kullandığımız malzemelerle en iyi tercihi yaptığımızdan emin olmaktayız. Bu noktada hakkımızda söylenebilecek olan en iyi şey çatı sektörünün önde gelen firmaları ve markaları ile işbirliği içinde bir çalışma ortaya koymamız olmaktadır. Sektörün güvenilir ve öncü markalarında gelen malzemeler sayesinde yaşam alanlarını çok daha konforlu hale getirecek olan çatı hizmetlerini sizlere sunabiliyoruz. Olası çatı hizmeti ihtiyaçlarınızda firmamıza kolaylıkla ulaşarak destek alabilirsiniz.


Adres

Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi Tekstilkent Çarşı Blok No: 10 U 205 Esenler / İSTANBUL

İletişim

Email: [email protected]
Telefon: +90 532 342 69 58
Telefon: +90 212 890 07 67