Mesaj Gönder!
Şimdi Arayın!
html5 templates

Membran Çatı

Membran Çatı Nedir?

Membran çatı su yalıtımını sağlamak için özellikle yağışların olumsuz etkilerinden korunmak için uygulanan çatı kaplama çeşididir. Membran çatı sayesinde su yalıtımı gerçekleştirilir ve bu sayede binaların sudan zarar görmesi önlenir. Daha konforlu ve sağlıklı yaşam alanı için tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Örtü anlamına gelen membran örtü biçiminde üretilen malzemedir. Dekoratif ve hafif bir malzeme olduğundan yoğun ilgi görmektedir. Çatı inşasının vazgeçilmezleri arasında yerini koruyan membran malzemelerin yalıtımını güçlendiren pek çok sayıda polimer bulunuyor. Böylece uygulaması fazlasıyla kolay hale geliyor. Her çeşit çatı için de kullanıma uygundur.

Membran Çatı Uygulaması

Membran çatı için seçim yapılırken binanın özellikleri ve kullanım amacına uygun seçimler yapmaya dikkat etmek gerekiyor. Membran malzemesinde iklim koşulları dikkate alınmalıdır. Uygulanacak alan ve düzeye göre seçim yapmak doğrudur. Uygulamanın doğru yapılması binanın uzun yıllar sorunsuz olarak korunmasını sağlar. Eğim iyi hesaplanıp gezilip gezilmeyeceğine göre uygun olacak biçimde çalışmalar yapılmaktadır. Binalarda su ile temas eden bölgeler için gereklidir. Dış yüzey su ile temas eder ve genellikle zarar görür. Ancak membran yalıtım malzemeleri olarak fazlasıyla etkilidir. Kar ve yağmur sularının birikerek ciddi sorunlar oluşturmasını önler. Çatı kaplaması iyi yapılmamış binalarda sorunlardan kurtulmak istiyorsanız çatılarda membran kullanımını tercih etmelisiniz. Membran, yüzeye serilerek birleşme yerlerinde paylar bırakılır. Bu kısımlardan yapıştırılması sağlanır. Katmanlara göre birleşme noktaları oluşturulur. Tüm işlemlerin özenle yapılması için bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmetimiz sayesinde sorun yaşamadan çatınızı inşa ettireceksiniz.

Ekonomik Membran Çatı Fırsatı

Membran çatı uygulamalarımızdan uygun fiyatlara yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Usta ekibimiz sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktadır. Mevcut çatı yıkılıp yeni inşa yaparak kusursuz bir çatı oluşturmak için özenle çalışıyoruz. Teras çatıların performansı kalitesine göre değişim göstermektedir. Yoğuşmaları önlemek için betonla ısı yalıtımı arasına tabaka yerleştirilmektedir. Buhar kesici bu tabakanın kullanım amacına uygun seçilmesi gerekir. Membran çatıların uygulamasının dikkatle yapılması gerekiyor. Binaların suyla temasında izolasyon amacı ile uygulanan membran kaplamalar için güvenilir hizmetimizi tercih ederek katmanların doğru işlenmesine tanıklık edebilirsiniz.


Adres

Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi Tekstilkent Çarşı Blok No: 10 U 205 Esenler / İSTANBUL

İletişim

Email: [email protected]
Telefon: +90 532 342 69 58
Telefon: +90 212 890 07 67