Mesaj Gönder!
Şimdi Arayın!
website templates free download

Onduline Çatı

Yüksek Yalıtımlı Onduline Çatı Sistemleri

Onduline çatı yapı sektörünün son yıllardaki gözde ürünlerinden birisidir. Hammaddesi, organik elyaflar ile özel reçinelerin karışımından oluşuyor. Bu sayede çatı yapımında kullanılan levhalar sağlam bir kıvama erişmiş oluyor ve çatılarda üstün verim sağlıyor.

Onduline çatı sistemlerinde bütün bileşenler özel ölçeklerle yapılıp milimi milimine hesaplamalarla hazırlanmaktadır. Bu sayede kullanıcı hataları sıfıra düşürülür. Fabrikasyon üretim olduğu için onduline çatı sistemlerinin uygulanması son derece hızlı olur. Kısa sürede inşaat işlemleri tamamlanır. Onduline malzemenin genel özelliği ısı ve soğuğa karşı yüksek mukavemetli olmasıdır. Bu sayede yapıların ısıtılması ve serinletilmesi çok daha kolay olur. Bina içlerindeki hava muhafaza edilirken dışarıdaki havanın içeriye girişi engellenir.

Yine yüksek ses yalıtımı sağlar. Yağmur, dolu, rüzgar gibi etkenlerin seslerinin ve dışarıdaki gürültünün içeriye geçişi engellenir. Böylece onduline çatı sistemlerinin bulunduğu ortamlarda yaşam konforu artmış olur.

Onduline Çatı Kullanım Alanları

Onduline çatı sistemlerinin bir diğer avantajı yağmurlu, karlı havalardan sonra diğer metal çatı sistemlerindeki paslanma sorununu ortadan kaldırmasıdır. Onduline çatılar kesinlikle paslanmaz, küflenmez ve her hava koşulunda uzun yıllar yüksek mukavemet sunar. Hafif oldukları için bütün çatı sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilir. Uygulama alanına ekstra yük bindirmez ve yapıların yükünü arttırmaz. Bu da kaliteli bir kullanım sağlar. Hemen her yapı çeşidinde kullanılabilen onduline çatı sistemleri genellikle şu ortamlarda tercih edilmektedir:

• Evlerde ve konutlarda,

• Toplu konutlarda,

• Kurumsal binalarda,

• Endüstriyel binalarda,

• Kırsal yapılarda,

• Çiftliklerde,

• Ticari binalarda,

• Cephe kaplamalarında.

Uygun Maliyetli Onduline Çatı Çözümleri

onduline çatı sistemleri uzun süreli su yalıtımı, ses yalıtımı sağlar. Her türlü hava koşulunda konforlu yaşam alanlarının ortaya çıkması sağlanır. Estetik bir görünüm sunar. Bu yüzden gerek kullanım kalitesi olarak gerekse konutların görselliği olarak üst düzey verim sağlar. Hızlı ve kolay uygulanabildiği için zamandan tasarruf elde edilir. İşçilik maliyeti en aza indirilir. Uzun ömürlü olmasından dolayı bütün bu artı özellikler yapılarda yıllar boyu kaliteli bir ortamın oluşmasına imkan verir. Firmamız tecrübesi ve uzmanlığı ile onduline çatı uygulamalarını başarıyla gerçekleştirmektedir.


Adres

Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi Tekstilkent Çarşı Blok No: 10 U 205 Esenler / İSTANBUL

İletişim

Email: [email protected]
Telefon: +90 532 342 69 58
Telefon: +90 212 890 07 67