Mesaj Gönder!
Şimdi Arayın!
free site templates

Sandviç Çatı

Sandviç Çatı Sistemleri

Çatı denildiğinde akla günümüzde çok farklı malzemeler ile inşa edilmiş olan sistemler gelmektedir. Ülkemizde ve dünyanın farklı noktalarında çatı inşa ileri için çok farklı malzemeler tercih edilmektedir. Kiremit ve benzeri geleneksel malzemelere ek olarak teknolojik malzeme çeşitleri de çatılarda tercih edilmektedir. Yeni ve teknolojik çatı sistemleri içerisinde sandviç çatı sistemleri de bulunmaktadır. Bu çatı sistemleri içerisinde sandviç paneller kullanılmaktadır. Sandviç panel ürünleri, iki farklı metal sacın arasına konulan yalıtım malzemesinin preslenmesi ile oluşturulmaktadır. Bu şekilde üretilen sandviç paneller oldukça kullanışlı ve faydalı ürünler olarak görülmektedir. Hem kaplama malzemesi hem de yalıtım malzemesi olarak kullanılabilmesi sayesinde ekonomik ve faydalı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çatı İnşa İşleri

Firmamız her türlü çatı sistemleri inşası ile ilgili olarak hizmet vermektedir. Sektörde sahip olduğumuz tecrübe ile çatı ile ilgili olarak tüm işlemlerin firmamız tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz. Tüm çatı sistemleri ile ilgili olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile sorunsuz ve kaliteli işlem garantisi sunulmaktadır. Sandviç çatı sistemleri gibi tüm çatı modelleri için inşa sürecinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz çatı ile ilgili olarak bizimle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. Gerekli malzeme ve benzeri noktalar dikkate alınarak çatılarınızın maliyeti belirlenir. Sizin içinde uygun olması durumunda inşa işlemlerine başlanır ve çatınız hızlı şekilde bitirilir. Çatı sistemlerinizin hem yapınızı koruması hem de iyi derecede yalıtım sağlaması için sandviç panel sistemli çatıların firmamız tarafından inşa edilmesini sağlayabilirsiniz.

Çatı Tamiri İle Sorunsuz Çatılar

Firmamız çatı inşa işlerine ek olarak bakım ve onarım işleri ile ilgili olarak da hizmet vermektedir. Sandviç çatı sistemlerinizin inşası sonrasında dış etkenler ile birlikte çatılarınız sorunlar çıkartabilir. Eskimiş ve yıpranmış çatı sistemleri işleviniz kaybeder ve yapınızı korumayacak hale gelir. Bu gibi durumların oluşmaması için firma olarak çatı sistemleri tamir işlemleri ile ilgili olarak hizmet vermekteyiz. Çatınızın sorunsuz hale gelmesi ve ilk günkü gibi işlevini yapabilmesi için teknik desteği firmamızdan alabilirsiniz. Her türlü çatı sistemi ile ilgili olarak tamir ve bakım hizmeti verilmektedir.


Adres

Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi Tekstilkent Çarşı Blok No: 10 U 205 Esenler / İSTANBUL

İletişim

Email: [email protected]
Telefon: +90 532 342 69 58
Telefon: +90 212 890 07 67