Mesaj Gönder!
Şimdi Arayın!
Mobirise

Shingle Çatı

Shingle Çatı Sistemleri

Çatılar yapıların en önemli alanları arasında yer almaktadır. Yapılar inşa edildikten sonra en üst kısma yerleştirilen çatı sistemleri sayesinde yapılar dış etkenlere karşı korunaklı hale gelmektedir. Günümüzde inşaat sektöründe sağlanan ilerleme sayesinde çok farklı malzeme çeşitlerinden çatı sistemleri yapılabilmektedir. Tercih edilen sistemlerden birisi shingle çatı sistemleri olarak bilinmektedir. Shingle adı verilen malzeme çatı kaplaması çeşidi olarak bilinmektedir. İçerisinde özel karışımlar bulunan plaka şeklindeki ürünler çatıların üzerinin kaplanması için tercih edilir. Sunduğu avantajları ile artık tüm dünyada çatı sistemleri içerisinde kullanılmaya başlamıştır. Hafif ve esnek bir yapıda olması güvenlik ve uzun süre kullanım özelliği sunar. Deprem ve benzeri durumlar için binaya yük oluşturmaz. Kolay deforme olmayacak ve güneşten etkilenmeyecek bir malzeme olduğu uzun süre kullanılabilir. Ekonomik olması ve uygulama kolaylığı sunması gibi pek çok avantaj sayesinde öne çıkan bir sistemdir.

Profesyonel Çatı Hizmeti

Firma olarak profesyonel çatı sistemleri inşa ve bakım işleri ile ilgili olarak hizmet veriyoruz. Çatı konusunda sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile her çeşit çatı sistemi ile ilgili olarak inşa ve tamir hizmeti sunabiliyoruz. Shingle çatı sistemleri başta olmak üzere ahşap, metal ya da kiremit gibi malzemeler ile inşa edilen tüm sistemler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Çatı uzmanı ekibimiz yapınızın çatısı ile ilgili olarak gerekli tespitleri yaparak maliyet hususunda belirleme yapacaktır. Uzun süre sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz çatı sistemleri için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

Çatı Tamir İşlemleri

Firmamız sadece çatı sistemlerinin inşası için hizmet vermemektedir. Hali hazırda kullanmakta olduğunuz çatılar için bakım ve tamir hizmeti de sunmaktayız. Çatılarınız dış etkenlere bağlı olarak yıpranıp eskiyebilir. Rüzgar, fırtına, kar ve yağmur gibi etkenler nedeni ile oluşan sorunların tamir edilmesi gerekir. Firma olarak sorunsuz bir çatı kullanmanız ve yalıtım noktasında sorun yaşamamanız için tamir işlemini özenle gerçekleştirmektedir. Shingle çatı sistemleri ve benzeri tüm çatı sistemleri için bakım ve tamir işlemi yaparak güvenliğiniz ve bütçeniz için katkı sağlanmaktadır. Tecrübeli ve bilgili ekibimiz ile sorunsuz işlem garantisi sunulmaktadır.


Adres

Oruçreis Mahallesi Tekstilkent Caddesi Tekstilkent Çarşı Blok No: 10 U 205 Esenler / İSTANBUL

İletişim

Email: [email protected]
Telefon: +90 532 342 69 58
Telefon: +90 212 890 07 67